دُرنویس پا به قلمروی داده کاوی می گذارد
دُرنویس پا به قلمروی داده کاوی می گذارد

اینبار دُرنویس منجی داده های شما می‌شود! تیم فنی دُرنویس با ارائه سرویس های داده کاوی به مشتریانش اطلاعات ارزشمند و حیاتی نهفته در انبوه داده های ایشان را به صورت منظم و قابل فهم ارائه می‌کند. اگر شرکت یا ارگان شما با انبوهی از داده ذخیره شده مواجه شده است که نیازمند آنالیز و تحلیلش هستید دُرنویس جایی است که باید به آن مراجعه کنید. دُرنویس با دقیق ترین و بروز ترین الگوریتم های داده کاوی پس از مرتب سازی و دسته بندی داده های شما اطلاعات تجاری و مالی ارزشمند نهفته در آن را استخراج می‌کند. در طی روندی که دُرنویس بر روی داده های شما کار می‌کند الگوریتم ها به صورت اتوماتیک شناسایی شده و نتایج و خروجی های احتمالی پیش‌بینی می‌شوند. سپس اطلاعات اجرایی و مفید تولید می‌شوند.
دلیل تمرکز دُرنویس بر روی موضوع هوش مصنوعی این است که با این مهم بر روی نرم افزارهای جدید یا قبلی می توان امکانات جذابی از قبیل یادگیری ماشین یا یادگیری های عمیق سفارشی شده ای مانند پردازش زبان طبیعی، بینایی رایانه ای و تشخیص گفتار اضافه کرد. دُرنویس در نظر دارد در چهار حیطه محصولات مرتبط با هوش مصنوعی خود را ارائه دهد. پلتفرم های هوشمند نرم افزاری، چت بات ها، یادگیری عمیق و یادگیری ماشینی مواردی هستند که رنگ و بوی تازه ای به محصولات دُرنویس خواهند داد.
داده کاوی در دُرنویس بر پایه الگوریتم های یادگیری ماشینی انجام شده و در این نقطه با هوش مصنوعی تلاقی می‌کند. داده کاوی در تیم فنی ما بر حسب نیاز مشتری بر اساس الگوریتم خوشه بندی داده ها (Clustering)، الگوریتم قواعد وابستگی (Association Rules)، الگوریتم پیش بینی کننده طبقه بندی داده ها (Classification)، الگوریتم پیش بینی کننده رگرسیون و سری ها زمانی (Regression and Time Series Analysis) و شبکه های عصبی انجام می‌شود. همچنین اگر به دنبال پاسخ بهینه سوالات مدیریتی و عملیاتی هستید دُرنویس با الگوریتم های فرا ابتکاری پاسخگوی نیاز شماست.
که این الگوریتم ها به شرح زیر می‌باشند :

  • الگوریتم ژنتیک (Genetic Algorithm)
  • بهینه‌سازی ازدحام ذرات (Particle Swarm Optimization)
  • بهینه‌سازی کلونی مورچگان (Ant Colony Optimization)
  • بهینه‌سازی کلونی زنبورهای عسل (Bees Colony Optimization)
  • الگوریتم کرم شب تاب (Firefly Algorithm)
  • جستجوی متوازن (Harmony Search)

اطلاعات استخراج شده در طی داده کاوی می‌توانند در حل مشکلات یک مجموعه مؤثر باشند. مدیران موفق برای انتخاب استراتژی های درست بایستی اطلاعات دقیق و مفیدی در دست داشته باشند. در دنیای تجارت امروز اتخاذ استراتژی بدون هیچ اطلاعاتی به مانند رانندگی با چشمان بسته است. پس با دُرنویس همراه باشید تا چشمان شما در راه مدیریت مجموعه تان باشد.

1397/5/25 ادمین