وب اپلیکیشن هایی از جنس ASP.NET Core MVC و Angular
وب اپلیکیشن هایی از جنس ASP.NET Core MVC و Angular

وب اپلیکیشن نیاز دارید ؟ دُرنویس این محصول را با تلفیقی از بهترین تکنولوژی های روز به شما ارائه می‌کند. زین پس تکنولوژی های ASP.NET Core و Angular به همراه معماری MVC به خدمت گرفته می‌شوند تا بهترین تجربه کاربری ممکن برای کاربران رقم بخورد. در حال حاضر از آخرین ورژن های این تکنولوژی ها استفاده می‌شود و در صورت ارائه نسخه بالاتر دُرنویس به مانند همیشه بروز خواهد ماند و آن را به کار خواهد گرفت.
Asp.NET Core Mvc یک فریمورک قدرتمند برای توسعه وب اپلیکیشن و API می‌باشد و چون از تکنولوژی Asp.NET Core بهره می‌برد که یک تکنولوژی سبک، متن باز و با قابلیت تست پذیری بالا است تمامی قابلیت های لذت بخشش را به همراه خود به ارمغان آورده است. این فریمورک قابلیت اجرا بر روی پلتفرم های مختلف دارد و به اصطلاح Cross-Platform می‌باشد. پس نگران پلتفرمی که می‌خواهید بر روی آن کار کنید نباشید. وب اپلیکیشن طراحی شده توسط تیم فنی دُرنویس بر روی پلتفرم دلخواه شما اجرا خواهد شد.
Angular یک فریمورک توسعه اپلیکیشن بر اساس Java Script است. با استفاده از این فریمورک و کتابخانه های زیادی که همراه آن ارائه شده اند بزرگ ترین وب اپلیکیشن ها با هر مقدار پیچیدگی به سادگی قابل پیاده سازی می‌باشند. بخش Front-End وب اپلیکیشن های دُرنویس از این فریمورک بهره می‌گیرند که بدین معناست که تمام وب اپلیکیشن Single-Page بوده و از سرعت خارق العاده برخوردار است. کاربران در هنگام کار با این وب اپلیکیشن هیچگاه با Refresh شدن صفحه و انتطار حتی برای یک ثانیه مواجه نخواهند شد و تمامی پردازش ها و درخواست ها در پس پرده به صورتی که حس نشود انجام خواهد شد. و این ویژگی نقطه قوتی است که دُرنویس با بکارگیری این تکنولوژی برای همراهانش به ارمغان آورده است.
چنانچه این ترکیب جذاب و ویژگی های منحصر بفردش برایتان جالب می‌باشد به همراه دُرنویس قدم بردارید تا جدیدترین ها و بهترین ها در اختیار شما قرار گیرند.

1397/5/15 ادمین