درباره ما

شرکت فن آوران دُرنویس با شماره ثبت 14162 فعالیت خود را با هدف توسعه و بهبود خدمات نوین فناوری اطلاعات در پهنه کشوری و در زمینه پیاده سازی بسترهای نرم افزاری سفارش مشتری، پورتال‌های سازمانی و اتوماسیون تحت وب آغاز کرد. هدف از تأسیس شرکت، ایجاد مرکزی پویا بر اساس ‏فناوری روز دنیا جهت ارائه خدمات روزآمد و دارای مزایای نسبی در بخش فناوری ارتباطات و اطلاعات (ICT) و همچنین ارائه راه‌حل‌های خاص مبتنی بر فن‌آوری‌های نوین تجارت الکترونیک E-Business به بازار داخل و خارج می‌باشد.

مدیران ارشد دُرنویس بر این باورند که بهره گیری از تخصص های گوناگون در بالاترین سطح موجود در کشور و به طور همزمان انتقال فناوری و دانش روز دنیا به این متخصصان، شرط موفقیت یک سازمان پویا است. نهادینه سازی و بومی سازی دانش فنی از طریق تحقیق و توسعه و جذب تازه فارغ التحصیلان دانشگاه‌های معتبر همراه با آموزش و پرورش و ایجاد روحیه کار تیمی در آنها یکی دیگر از رسالت‌های این شرکت می باشد که بیش از پیش مورد توجه قرار خواهد گرفت.

تلاش تیم دُرنویس بر آن است که به عنوان حلقه واسطه بین ایده و تکنولوژی عمل نموده و ایده‌ها را در مسیر رسیدن به تکنولوژی هدایت نماید.

این شرکت با عنایت به توانمندی و پتانسیل فوق العاده بالا متخصصین خود بر آن است که تاثیری ماندگار در صنعت تجارت الکترونیک و IT کشور داشته باشد و با تکیه بر تکنولوژی روز و دانش بی پایان سرمایه های انسانی، بهترین راهکارها را ارائه دهد.

زمینه فعالیت شرکت
اهداف شرکت
چشم انداز

شرکت فن آوران دُرنویس در پی آن است که پیشتاز در شناسایی و خلق روندها و پارادایم های آینده باشد و سازمان شما را از شیوه های مدیریتی سنتی به مدرن تبدیل کند. این شرکت با رقابت شایسته در عرصه صنعت IT مصمم است تا شرکتی مبتنی بر ارزش آفرینی برای مشتری و متکی بر اجرای تعهدات باشد تا بتوانیم در آینده ای نه چندان دور پلتفرمی سازمانی متشکل از تمامی نرم افزارهای سازمان تولید نماییم تا گامی هر چند کوچک در راستای اهداف متعالی داشته باشیم.

فن آوری در فناوری

شرکت دُرنویس بر آن است تا با نگاهی بلندمدت، گام هایی در راستای افزایش آگاهی، بر اساس فن آوری های نوین اطلاعاتی و ارتباطاتی بردارد. ما با تکنیک ها و راهکارهای نوین خود مبتنی بر دانش سرمایه های انسانی و تکنولوژی روز کارایی و بهره وری شرکت و سازمان شما را از طریق کاهش هزینه، و با شناخت و درک نیازهای واقعی مشتریان رضایت آنان را افزایش داده و سعی در توسعه و پیشرفت حوزه فناوری اطلاعات داریم تا به معنای واقعی فن آوری را برای شرکت و سازمانتان ایجاد کنیم.

برخی مهارت های علمی و تخصصی دپارتمان