نرم افزارهای سفارش مشتری

در دنیای رقابتی تجارت امروز کسب و کارهایی که برنامه ای برای پیشرفت و گسترش ارائه خدمتشان دارند در دست داشتن ابزاری قوی می تواند چند گام ایشان را در این رقابت به جلو ببرد. در نگاه اول صاحبان کسب و کارها برای افزایش درآمد در کوتاه مدت و پاسخگویی نیازهایشان نرم افزارهای گوناگون و متنوعی را برای هر بخش نصب می‌کنند. که این امر خود نیز می تواند باعث پیچیدگی رویه ها و عدم سازگاری اطلاعات بخش های مختلف یک کسب و کار شود. در این نقطه از کار نه تنها هدف سهولت و آسانی نادیده گرفته شده است، بلکه رویه ها پیچیده تر و سخت تر از قبل شده اند. این پیچیدگی می تواند رشد یک کسب و کار را متوقف کرده و حتی باعث زیان رساندن به آن شرکت شود.
شرکت فن آوران دُرنویس به عنوان یک پیشگام در عرصه فناوری های نوین و ارائه دهنده راهکارهای برتر هر کسب و کار اقدام به تولید و طراحی های نرم افزار برای مشاغل گوناگون و نیازهای متنوع سازمان ها کرده است. نیازمندی های هر کسب و کار و سازمان با ساده ترین و در عین حال کامل ترین راه حل های نرم افزاری ارائه شده توسط دُرنویس می‌توانند برطرف شوند. تحلیلگران و برنامه نویسان تیم فنی دُرنویس با بررسی کامل رویه های کاری مجموعه هدف مشکلات و چالش های زمانگیر و هزینه بر را شناسایی کرده و راهکاری نوآورانه برای تک تک موارد ارائه می‌کند. راه حل های یکتای تیم دُرنویس پس از تحلیل با جدیدترین و به روز ترین تکنولوژی های امروزی پیاده سازی می‌شوند. به روز بودن تکنولوژی این نرم افزارها منجر به سرعتی غیر قابل تصور و تجربه کاربری به صورتی که تاکنون وجود نداشته می‌شود. نرم افزارهای تولید شده توسط تیم فنی دُرنویس به گونه ای طراحی شده اند که افرادی که حتی دانش کامپیوتری ندارند از آن به راحتی استفاده کنند.
با وجود این امر تیم فنی دُرنویس متعهد به انجام و پایان کار تا زمانی که آسودگی مشتری فراهم شود می‌باشد. بنابراین پس از اتمام توسعه نرم افزار آموزش های لازم به کاربران نرم افزار داده خواهد شد و تمامی بخش های نرم افزار با شفافیت هر چه تمام تر توضیح داده خواهند شد.
آیا تصور می کنید دُرنویس تا به این حد ارائه خدمات اکتفا می کند؟ البته که نه ! تجربه متفاوت مشتریان در دُرنویس امریست که همیشه به آن مفتخر بوده ایم. پس از تحویل نرم افزار به مشتریان دُرنویس از سازگاری و سهولت کار با نرم افزار در جهت افزایش بهره وری و سودآوری کسب و کار هدف اطمینان حاصل کرده و با ایشان در ارتباط خواهد بود. پس نگرانی ها و دغدغه های کسب و کارتان را به دُرنویس بسپارید و با خیالی آسوده تماشاگر پیشرفت و رونق آن باشد.