صنایع بازرگانی
حمل و نقل

چالش ها و فرصت ها برای ارائه دهندگان خدمات حمل و نقل و صاحبان ناوگان به سرعت در حال تغییر است. استفاده بیشتر از این تغییرات و فرصت ها اغلب به پلتفرم تکنولوژی که از عملیات تجاری روزانه پشتیبانی می کند بستگی دارد.
در این راستا سیستم مدیریت حمل و نقل به منظور ارزیابی هر دو سفارشات ورودی و خروجی، ردیابی و حسابرسی حمل و نقل و پیشنهاد راه حل های حمل و نقل متعدد به کاربر در جهت انتخاب بهترین روش و مقرون به صرفه ترین تامین کننده ارائه می شود.

مدیریت حواله

در سال های گذشته و با توجه به تحریم هایی که متاسفانه به صورت ناعادلانه و غیرقانونی برای تجارت و کار با تجار و بازرگانان ایرانی وضع شده است، همواره نقل و انتقال ارز حاصل از صادرات و واردات جزء یکی از مهمترین دغدغه های تجار و بازرگانان در داخل و یا خارج از ایران بوده است.
لذا پیدا کردن یک سیستم مدیریت حواله مؤثر جهانی که متضی نیاز هر سازمان، نهاد یا فرد باشد می تواند تا حد زیادی استانداردهای صنعت را برآورده ساخته و از بروز تخلفاتی مانند پولشویی جلوگیری نماید.

مدیریت بازرگانی

مدیریت بازرگانی شامل مدیریت عملیات تجاری و تصمیم گیری، و نیز سازماندهی کارآمد افراد و سایر منابع است، که فعالیت های خود را به اهداف و اهداف مشترک هدایت می کند. به طور کلی، مدیریت بازرگانی به عملکرد مدیریتی گسترده تر، از جمله امور مربوط به امور مالی، پرسنل و خدمات MIS اشاره دارد. نرم افزار مدیریت بازرگانی یک اصطلاح گسترده است که به طور کلی به سیستم نرم افزاری یکپارچه اشاره دارد که شامل نظارت بر تمام عملیات کل کسب و کار است. نرم افزار مدیریت بازرگانی فرآیندهای لازم در همه بخش ها را بهبود می بخشد و نیاز به چند سیستم مستقل را حذف می کند و تمامی فرآیندها شامل واردات، صادرات و ترخیص کالا به صورت جز به جز و لحظه ای انجام می گیرد.